O firmie

 

Spółka powstała w 2008 roku, jest to firma prywatna. Przedsiębiorstwem zarządzają dwie osoby, są to Zbigniew Gmachowski oraz Włodzimierz Pruciak. Dzięki ciągłym staraniom właścicieli, firma od powstania, po dzień dzisiejszy dynamicznie się rozwija. Początkowo siedziba firmy mieściła się w Szczecinie przy ul. Obotryckiej, w 2013 kierując się tempem progresu firmy, podjęto decyzje o zmianie siedziby spółki. Aktualnie znajdujemy sie na ulicy Gdańsiej 8.

Dysponujemy placem składowym , elektroniczną wagą najazdową oraz odpowiednim sprzętem do załadunku oraz rozładunku stali.

Posiadamy własny transport samochodowy, do 150 km towar dowozimy BEZPŁATNIE!

Oferujemy towar, który fizycznie posiadamy – nie sprzedajemy "wirtualnych" ofert. Odbiór odbywa się z naszego magazynu lub jest dowożony pod wskazany przez Klienta adres.

Jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby dużych odbiorców przemysłowych, jak i indywidualnych klientów. Obsługiwaliśmy i aktualnie obsługujemy większość firm z regionu zachodniopomorskiego oraz całej Polski.

Zasoby

 

Dokładamy wszelkich starań aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani. Dla ich komfortu dokonaliśmy zakupu Wózka Widłowego Marki Clark 7 ton, oraz TCM 3,5 tony, ponadto zakupiliśmy samochód ciężarowy marki MAN TGA 26.440. Inwestycje w naszej firmie są procesem ciągłym, mają na celu podniesienie jakości świadczonych usług.